O nás

Smyslem našeho projektu je inspirovat muže k tomu být oporou pro sebe, ženy a děti. A za tím vším stojí skvělý tým!

Sláva Černý

Zakladatel projektu, kouč, mentor

Sláva černý

Ukazuju mužům jak mít doma milující ženu a pohodu v rodině. Jaká byla má cesta k Restartu muže? Přečti si celý můj příběh.

Milan Studnička

Zakladatel projektu, psycholog

Milan Studnička

Věnuji se problémům každodenního života a pomáhám nejen chlapům pochopit, jak ze všedních starostí udělat každodenní radosti.

Monika Černá

Marketing, strategie, sociální sítě, grafika, PR

Monika Černá

Když vyprávím, že jsem u projektu Restart muže od samého počátku, nemyslím to metaforicky. Jednou v noci mě vzbudil Sláveček asi ve 4 hodiny ráno se slovy “Mám nápad! Projekt pro chlapy se bude jmenovat Restart muže”. Od té chvíle jsme se spolu pustili do práce. Společně tvoříme strategie, plánujeme marketingové tažení a sociální sítě jsou naším digitálním hřištěm. Náš život je náš marketing, žijeme přesně to, o čem Sláveček mluví. Možná jste mě také zahlédli v partnerských scénkách na videu, kde hraji různé typy žen.

Vítezslav Harnoš

Správce komunity, moderátor sociálních sítí

Vítězslav Harnoš

Mužská témata mě provází celý život. V prvé řadě jsem si spoustu z nich musel a potřeboval vyřešit a odžít sám. Taky jsem se s nimi hodně potkával při mé desetileté práci s dětmi z dětských domovů a ještě intenzivněji v práci s drogově závislými muži. A vždy mě to vedlo ke zdroji – do rodiny, ke vztahům. Po letech v businessu a ve vlastním podnikání, kde jsem si prošel vyhořením, jsem se na několik let „zavřel“ na zahradě a na našem vysněném pozemku ke stavbě našeho slaměného domečku. A tady se ke mně to téma vrátilo. Věděl jsem, že chci pracovat s muži. V té době jsem díky své partnerce „objevil“ projekt Restart muže. Okouzlil mě tím, jak je pro chlapy srozumitelný, uchopitelný a hlavně – že opravdu přináší výsledky.

Nejprve jsem do projektu naskočil jako moderátor FB skupin. Po nějaké době mi byla svěřena péče o celou komunitu chlapů i práci ostatních moderátorů. Cílem mým i ostatních moderátorů je to, aby se chlapi v našich skupinách a celém projektu cítili bezpečně, aby věděli, že podobnou cestou jsme si prošli my sami i spousta ostatních chlapů a tedy v tom nejsou sami a mají se o koho opřít, mají kde načerpat inspiraci, mají si kde najít ty správné vzory, které dnes tolik chybí. A mým snem je, aby se myšlenka, principy, hodnoty a hlavně realita „restartovaných mužů“ rozšířila do celé naší společnosti. Jsem vděčný, že toho můžu být součástí.

Jiří Pliml

Projektový manažer, správce webu

Jiří pliml

Do Restartu muže jsem se dostal přes Dovychovat a záhy jsem pochopil, že tudy vede cesta. Tady jsem nastartoval svůj opravdový osobní rozvoj. Když se pak rozšiřoval tým, připadalo mi, že je naprosto samozřejmé se zapojit. 

V Restartu se starám o realizační část projektu. Zkrátka aby bylo vše a aby to bylo včas.

Jana Zlámalová

Emailing, web

Jana Zlámalová

Restart muže mi přišel do cesty úplnou náhodou. Googlila jsem pomoc jak ven z manželské krize a našla víc, než jsem čekala. Slávovi se podařilo nastartovat restart mého muže a já jsem šťastná, že můžu být součástí projektu, který skutečně pomáhá.

Jiří Romanovský

Event manažer

Jiří Romanovský

K Restartu a Dovychovat mě nejdřív přivedla výchova našich 2 dětí. Není překvapením, že děti byly úplně v pohodě, ale ten kdo potřeboval “opravit” byli jejich rodiče. Jelikož má jít chlap vzorem, tak jsem se musel pustit do všech svých strachů a démonů, které v sobě mám, a začít pořádně makat. Nejsem na konci, ale užívám si tu cestu a jsem rád, že s tím můžu pomáhat dalším chlapům.

Daniel Klotz

Správce reklamy, moderátor sociálních sítí

Daniel Klotz

Do Restartu jsem naskočil hned od počátku, ještě pod křídly projektu Dovychovat, ve kterém jsme s manželkou už nějaký čas "frčeli". Přišlo mi to jako velmi přirozené geneze mého vývoje a od počátku mi to dávalo smysl. Po několika letech v projektu stále objevuji nové podněty. Nesmírně mě baví komunita stejně naladěných lidí, kteří se neskutečně na svých cestách podporují.

Nikdy není pozdě začít a změnit sebe a svět kolem, abychom se měli všichni hezky.

Správce reklam, analytika

LEnka Burianová

Do projektu Restart muže jsem se dostala šťastnou náhodou, když hledali nového člena do marketingového týmu. Rozhodla jsem se zkusit své štěstí a připojit se k týmu.

V rámci projektu mám na starosti správu webové analytiky a online reklamy.
Jsem šťastná za takovou příležitost, kde se snoubí marketing a téma rozvoje mužů.

A co mě zajímá na tomto tématu? Vychovávám dvě děti – holku a kluka. Snažím se k výchově přistupovat odlišně. Proto je pro mě klíčové porozumět procesu výchovy kluků a snažit se přistupovat k ní tak, aby mému synovi v budoucnu nechyběla důvěra ve vztazích se ženami a aby je vnímal s respektem.

Ondřej Pláteník

Programátor

Ondřej pláteník

Jsem profesionální tvůrce webových aplikací. Mým mottem je "Nikdy neříkejte, že něco nejde". Rád se věnuji tvorbě nových věcí a přináším neotřelé nápady a řešení. V situacích, kdy ostatní tvrdí, že něco není možné nebo by to bylo příliš složité, se objevím já a snažím se najít ideální řešení pro klienta. Držím se svého hesla a dosud jsem vždy našel řešení na jakýkoliv problém.

V poslední době se zaměřuji na doplňky pro WordPress a Mioweb, kde rozšiřuji Mioweb o nové funkce a elementy, které usnadňují efektivní prodej a práci s webem a mnoho dalších funkcí, které pomáhají zlepšit uživatelský zážitek a efektivitu webu.

U projektu Restart muže jsem od samého začátku, jelikož se Slávou a Milanem spolupracujeme už od počátku projektu Dovychovat v roce 2017.

Martin Dybal

Programátor

Martin Dybal

Jsem programátor tělem i duší, také manžel a táta. Pracuji na projektech, které mi dávají smysl a pomáhají lidem.

Když jsme začali plánovat založení rodiny, prozkoumali jsme několik projektů týkajících se výchovy. Nejvíce nás zaujal projekt Dovychovat. Od roku 2018 jsme členy klubu Dovychovaných rodičů, a tak jsem se dostal jako účastník hned k prvnímu restartímu kurzu. Oba projekty nám pomohli ustát turbulentní období stavby domu s batoletem a novorozencem s láskou a uvědoměním, jak skvělou mám manželku.

Na podzim 2022 slovo dalo slovo a já jsem se zavázal nést vlajku Restartu muže. Starám se o vývoj aplikace pro členy komunity a snažím se, aby jim aplikace pomohla aplikovat získané znalosti do každodenního života.

Radim Czopnik

Moderátor sociálních sítí

Radim Czopnik

V Restartu muže dělám moderátora veřejných stránek na Facebooku, Instagramu, TikToku a YouTube. Jsem členem Klubu odvážných chlapů od jeho začátku. Mým cílem je být pro svého syna vzorem a tátou s velkým T. Když přišel Sláva s nabídkou pomoci mu s moderováním, byla to příležitost, kterou jsem nemohl odmítnout. V hlavě mi již delší dobu zrála myšlenka zapojit se do něčeho, co by mě naplňovalo a zároveň bych mohl být prospěšný pro ostatní. Myšlenky a principy Dovychovat a Restartu muže jsou pro mě přesně tím, co jsem hledal. Jsem šťastný, že jsem součástí tohoto projektu a těším se na to, co přinese budoucnost.

Tvůrce videoobsahu

Petr Popelka

Do projektu Restart muže jsem se dostal přes Dovychovat, kde jsem začal natáčet a editovat videa v roce 2020.

Drtivá většina videí, která vidíte, prochází mýma rukama.

Baví mě svoboda tvoření obsahu pro projekt, který dává smysl a pomáhá mužům najít půdu pod nohama ve světě, kde role muže a ženy nemá jasně nastavené hranice.

Správce zákaznických skupin

Jiří Červenka

Programátor

Jindřich Pergler

Josef Bureš

Moderátor sociálních sítí

Josef Bureš

Po naléhání partnerky jsem v roce 2021 vstoupil do facebookové skupiny Táta, který má doma klid, což byl můj první kontakt s projektem Restart muže. V lednu 2022 jsem vstoupil do Klubu odvážných chlapů, což je skvělá parta borců, kteří na sobě opravdu chtějí makat.

V té době se mi v životě moc nedařilo i přesto, že jsem se snažil, tak se náš vztah s partnerkou postupně zhoršoval a byl jsem často naštvaný a podrážděný.

Projekt Restart muže mi pomohl pochopit, co za tím vším je a ukázal mi způsob, jak na sobě pracovat, aby se situace měnila k lepšímu. Vím, jak je pro chlapa nepříjemné řešit problémy spojené s rozpadem rodiny a každému chlapovi bych přál, aby se mu to podařilo odvrátit. Proto jsem přijal nabídku stát se moderátorem pro Restart muže.

Moderátor sociálních sítí

DAVID KOSMÁK

Milan Parys

Moderátor sociálních sítí

Milan Parys

Do Restartu mě přivedla touha být tátou a partnerem, se kterým jsou děti i žena šťastní, být v komunitě těch, kteří se chtějí posouvat a vyměňovat si své zkušenosti.

Komunita Restartu mi pomohla dojít k novým uvědoměním mnoha "aha momenty". Inspiruje mě sdílením toho, jak dělat věci jinak, sdílením toho, co mi pomohlo si něco uvědomit, a tím získat motivaci na sobě pracovat.

Zjistil jsem, jak je užitečné v komunikaci oboustranně naslouchat a chci se v tom nadále zdokonalovat a přinášet tím užitek sobě i druhým.

Jiří Pobuda

Zákaznická podpora, moderátor sociálních sítí

Jiří Pobuda

Restart pro mě byl úvod do osobního rozvoje. Předtím jsem nikdy nic takového neabsolvoval. Problémy byly hlavně ve mně, které se pak zrcadlily v mé rodině a já se ocitl v situaci, kdy jsem ji mohl nadobro ztratit.

V Restartu působím ve skupinách jako moderátor a můžete se mnou komunikovat i na emailové podpoře. 

Jsem moc rád, že jsem součástí tohoto projektu, který mi dává obrovský smysl!

Petra Bedečová

Zákaznická podpora

Petra Bedečová

Do Restartu jsem vplula hned v jeho počátku, jelikož jsem také součástí týmu Dovychovat. Momentálně pomáhám s administrativou a zasíláním knih.

Jsem ráda, že jsem součástí tak skvělého projektu, který pomáhá chlapům zesílit a stát se oporou svým ženám a rodině.

Organizátorka KOCHference, grafička

Lucie Le roux

Projekt Restart muže mi přinesl mnoho inspirace a osobního růstu. Díky Restartu jsem měla možnost nejen podílet se na organizaci akcí, které poskytují mužům prostor k růstu a sebepoznání, ale také vytvářet vizuální podobu, která sděluje jejich poselství.

Být součástí tohoto týmu mi umožnilo vidět změnu přímo v očích mužů, kteří nacházejí odvahu být oporou pro sebe, své partnerky a své děti.

Je skvělé být součástí projektu, který skutečně mění životy a posouvá hranice toho, co je možné v oblasti rodinných vztahů a osobního rozvoje.

Finance

Martin Pohořelý

Účetní

Martina Dvořáková

Fakturace

Táňa Černá

staň se oporou pro svou ženu a děti

Když je doma chaos, není to legrace. Pro fungování každé rodiny je naprosto klíčové, aby byl muž ve své síle, uvědomoval si svoji roli a byl vzorem pro své děti.
Nejde o svaly nebo tvrdé pěsti, ale o to, jak dokážete budovat svou rodinu. 

Muž opora by měl být základem každé rodiny a to je vizí našeho projektu.

Pojď se stát dalším hrdinou, kterého Tvé děti a žena obdivují. S námi získáš nejen rady, ale i konkrétní nástroje, jak být tím nejlepším tátou a partnerem. 

Chlap neutíká před minulostí ani před budoucností