Průvodce pro muže

kniha

restart muže

Jasný a pochopitelný návod pro všechny muže, kteří tápou ve svém životě

Objev desatero mužských témat, které Ti pomohou k větší osobní i domácí pohodě

o čem kniha je?

Kniha Restart muže Ti dá vhled do způsobu myšlení a chování, které Ti může změnit život. Mně to pomohlo dostat se z módu přežívání, kdy se mi vůbec nechtělo žít, do stavu, kdy jsem šťastný chlap se ženou a třemi dětmi. 

V této knize, společně s mým parťákem psychologem Milanem Studničkou, budeme sdílet chlapské desatero. To je platné pro každého chlapa, který chce mít v sobě i v rodině radost, klid a pohodu.

Kniha je psána jednoduše a čtivě. Poskytne Ti vhled do myšlení chlapa, který je oporou hlavně sám sobě a z toho následně pramení vše v jeho životě.

Co znamená být mužem v dnešní společnosti?
Uvnitř knihy Restart muže poodhalujeme jednoduchý recept, který Ti to umožní pochopit.

ukázky knihy

co ti kniha pomůže pochopit?

Jak chlapci přicházejí o svoji sílu v útlém věku.

Každý z nás to v nějaké formě zažil a je třeba pochopit, co se skutečně děje. Jen tak budeme moci získat zpět svoji mužskou sílu. Tady to vše začíná a pro mnoho mužů bohužel i končí... (Strana 7)

Jaká je role muže, aby mu to doma fungovalo?

Tohle by měl vědět každý chlap, který chce mít doma pohodu. O tomto je potřeba mluvit, abychom si uvědomili svoji roli v rodině, ve společnosti a celkově nastavení. (Strana 27)

Co má muž v životě dodržovat, aby mu to fungovalo?

Objev, na co se zaměřit, abys byl v pohodě nejen Ty, ale i celá rodina. Zde je velmi jasně a stručně popsáno, na co se konkrétně ve svém životě zaměit. (Strana 33)

Jak vybudovat zdravé mužské sebevědomí?

Není to zas taková věda, jak se zdá. Pochopení této strategie navždy změní Tvoje vnímání sebe sama.  Jakmile muž nevybuduje svoje sebevědomí, prakticky nic se mu v životě nebude dařit. Tohe nás měli účit naši tátové. (Strana 40)

Před čím většina mužů utíká, následkem čehož jim to doma nefunguje?

Zjisti, čemu většina mužů odmítá čelit a stále tak opakuje nefuknční vzorce. Tento mechanismus Tě osvobodí od okovů nefunkčních vzorců a postupně tak získáš životní nadhled a radost. (Strana 57)

A mnohem, mnohem víc!

recenze našich čtenářů

Objev desatero muže s velkým M

 • 1
  Jsem oporou
 • 2
  Jsem laskavě důsledný
 • 3
  Čelím svým strachům
 • 4
  Ctím hodnoty
 • 5
  Držím své slovo
 • 6
  Mám zájem
 • 7
  Přiznám svou chybu
 • 8
  Jdu do akce
 • 9
  Neutíkám před minulostí
 • 10
  Jsem vzorem

Otázky A odpovědi

Jsem žena a chci knihu koupit jako dárek

V pořádku. Ale opět upozorňujeme, že je to kniha pro muže. Pro muže, kteří to se svým seberozvojem myslí vážně. Takový muž si tu knihu koupí aktivně sám a bude mu přínosem. Pokud hodláte svému muži tuto knihu dát darem, nezřídka se stane, že ji odmítne. Máme s tím bohaté zkušenosti. Chlap zkrátka musí být tomuto typu seberozvoje přístupný. Ruku na srdce milé ženy - pokud je váš muž přesvědčen o tom, že vše dělá dobře a nikdo mu nemusí radit, tak mu tuhle knihu nekupujte. Nedá to. Není na to připravený. Ale čest výjimkám. Znovu opakujeme - máme s tím TAK bohaté zkušenosti, že by to vydalo na další knihu. Proto ještě jednou upozorňujeme: NEkupujte tuhle knihu chlapovi, který nestojí o jakýkoliv seberozvoj. Pokud i přes naše varování knihu koupíte, je to jen na vás. Na vaši zodpovědnost. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Díky za pochopení.

Jak partnera upozornit na tuto knihu?

Muž, pokud dostane tuto knihu darem, ji nemusí přijmout. Je to pro něj signál, že "dělá něco blbě" a to nemusí jeho ego unést. Proto vždy radíme, abyste holky svého muže vždy jen upozornily, že je tu tahle kniha. Například slovy: "Miláčku, mrkni se na tuhle knihu. Myslím, že by nám to mohlo pomoct.". A to je vše. Pokud ho to zaujme, sám si knihu koupí. Potom to pro něj i pro vás bude mít smysl. Ale opravdu až potom, co ON SÁM se rozhodne, že si tu knihu přečte. Pak je šance, že jeho rozum může přebít jeho ego.

Je minikurz i pro ženy?

Ne. Všechny naše kurzy a knihy jsou určeny pouze pro muže. Milé ženy, prosím, nekupujte to jako dárek. Ten chlap opravdu musí chtít sám. Jinak to nemá smysl. Na pozdější reklamace opravdu nebude brán zřetel a peníze v takovýchto případech nevracíme.

Kdy budu mít knihu k dispozici?

Knihy odesíláme průběžně. Jelikož se jedná o fyzický produkt, je třeba knihy balit a odvážet na Zásilkovnu. A ač bychom rádi, abys měl knihu co nejdříve, vždy to nějaký ten den zabere. Čekání na knihu si můžeš ukrátit například přemýšlením nad tím, kolik žen koupilo tuto knihu svým mužům, ikdyž stále opakujeme, aby si knihu chlapi kupovali sami a ženy je na ni jen upozorňovaly 🙂

O čem je kniha Restart muže?

O chlapském desateru, kterým se vyznačuje Muž s velkým M. Jedná se o témata, která by měl v sobě mít pořešena každý muž.

Posíláte knihu do zahraničí?

Odesíláme primárně do Česka a na Slovensko. Pokud chceš odeslat knihu jinam, napiš prosím na i8.ce@..x8p..@.Ro..@1d@@78w@yNi8pol.@uYop..rp.m@p@a4zy@..u@wRx@@xrWeJ.@Ff@g.svCcB.@Cte6a..7d..@.@@rj2tA7VgT.vmL4@k.@x@ukzc@o.@S7fhXeg@S..i.lubc@@@bgy.j@z

Mohu zakoupit více kusů knihy?

Na 1 objednávku lze zakoupit maximálně 1 ks knihy. Pokud si přeješ objednat více kusů, napiš na i8.ce@..x8p..@.Ro..@1d@@78w@yNi8pol.@uYop..rp.m@p@a4zy@..u@wRx@@xrWeJ.@Ff@g.svCcB.@Cte6a..7d..@.@@rj2tA7VgT.vmL4@k.@x@ukzc@o.@S7fhXeg@S..i.lubc@@@bgy.j@z

Minikurz oporou sám sobě

Exkluzivní minikurz ke knize zahrnuje 3 videa + 1 bonusové. Po zakoupení je najdeš v naší aplikaci.

Budování mužského sebevědomí

Nalezení vnitřního klidu

Návrat z práce s dobrou náladou

Knihu objednávej zde