Povstaň jako

Vůdce smečky

vyčisti její blacklist a měj doma konečně milující ženu

a šťastnou rodinu

vstupem do programu získáš

3 praktické prémiové tréninky, které ti pomůžou k domácí pohodě

V každém najdeš plno ověřených strategií a úkolů. Bez zbytečných omáček a ztráty času. Jen ověřené věci z našich vlastních životů a praxe z práce s ostatními muži.

1. Partner s velkým P 

V tomto tréninku Tě provedeme krok za krokem, jak mít doma milující ženu. Od řešení konfliktů po tvoření bezpečného prostoru, aby se její blacklist neplnil, ale naopak čistil.

2. Táta s velkým T

Tátové chtějí dětem předat to nejlepší do života. Ale mnohdy neví JAK. V tomto tréninku Ti prakticky ukážeme, jak řešit dětské konflikty nebo co dělat, aby Tě děti "poslouchaly" a Ty jsi měl doma klid.

3. Muž s velkým M

Základem je mít pořešena vlastní životní témata a získat tolik potřebný nadhled. V tomto tréninku se podíváme na to, jak čelit vlastním strachům nebo jak se popasovat se svojí minulostí. 

V programu vůdce smečky

pracujeme s naší unikátní metodou 3 pohledů

Díky tomu získáš mnohem větší náhled při řešení rodinných situací. Jakmile projdeš trénink, už se nebudeš na rodinu dívat stejnýma očima!

Ano, souhlasím, že vstupem do programu:

 • Získám návod na trvalou domácí pohodu
  Kde mě čekají 3 hlavní vzdělávací tréninky s velmi praktickou částí. V těchto kurzech najdu vše potřebné k mému vztahu k sobě, k ženě i k dětem. Žádné omáčky kolem, ale rovnou k věci.
 • převezmu zodpovědnost a půjdu do akce
  Jsem si vědom toho, že vše mám ve svých rukou. Využiji tréninkový program k tomu, abych zlepšil vztahy v rodině, se ženou, s dětmi a hlavně sám se sebou.
 • K programu získám bonus
  Všechny záznamy z výzvy: "Táta, který má doma klid" budu mít k dispozici jako bonus.
 • Přístup k programu získávám na rok
  Podle nás je rok dostatečně dlouhá doba se svým životem něco udělat. Teď je ta nejlepší doba začít pracovat na tom, aby doma byla trvalá pohoda, radost i klid. Není na co čekat, blacklist se plní a je třeba jít tomu rodinnému štěstí naproti.

zde dokonči svojí objednávku

bezpečná platba

Tvoje údaje jsou v bezpečí

Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české legislativy.

stripe logo

Bezpečná platba

Používáme světově uznávanou a spolehlivou platební bránu Stripe. Všechny platby máme
100% pod kontrolou.

Možná máš nějakou otázku

Jaký je formát kurzu?

Kurz pokrývá formou videí 3 oblasti mužského života. Výchovu dětí, vztah se ženou a rozvoj sebe jako muže. Zadanými úkoly pak procvičuješ nabyté dovednosti.

Kdy začínáme?

Jakmile se přihlásíš, ihned budeš moci začít.

Jak dlouho kurz trvá?

Na celý kurz máš jeden rok. Studuj tak, aby Ti to vyhovovalo. Všechna videa jsou ihned přístupná.

Bude to všechno online?

Ano. Obsah je online v naší webové aplikaci (netřeba nic instalovat) + ve facebookové skupině. Každých 14 dní je vysílání pro všechny chlapy v kurzu, kde se můžeš Slávy přímo zeptat na věci, co Ti nejsou jasné, trápí Tě nebo na cokoliv ohledně kurzu.

Bude možnost vstoupit do Klubu odvážných chlapů (KOCH)?

Klub odvážných chlapů je pro veřejnost uzavřený. Každý nový člen KOCHu musí projít Základním tréninkem pro muže nebo kurzem Vůdce smečky, než od nás obdrží pozvánku do KOCHu.

Jaký je rozdíl mezi Základním tréninkem pro muže a Vůdcem smečky?

V kurzu Vůdce smečky je toho o mnoho víc. Např. v Základním tréninku pro muže nezmiňujeme výchovu dětí. Ve Vůdci smečky je to ale celá jedna třetina kurzu s názvem Táta s velkým T. Základní trénink pro muže je jen na půl roku (Vůdce smečky je na rok) a bez pravidelných vysílání (Vůdce smečky má vysílání každý měsíc).

Jsem žena. Mohu svému muži koupit kurz Vůdce smečky??

NE. A znovu opakujeme: NE! Je to kurz PRO-MU-ŽE. Sice nevíme, jak už bychom to jasněji napsali, přesto si některé ženy stále myslí, že když tento kurz svému chlapovi koupí, on zázračně procitne a začne na sobě pracovat. Malá nápověda: Takhle to opravdu nefunguje. V tomto případě totiž tu změnu chce ŽENA. Máme opravdu BOHATOU zkušenost s tím, že pokud žena koupí takovýto seberozvojový kurz svému muži, v drtivé většině ten chlap nemá vůbec žádnou motivaci na sobě pracovat a zoufalá žena pak chce po nás vrátit peníze. My v tomto případě ale peníze nevracíme. Co ale milé ženy můžete, a to je žádoucí, využijte své ženské jemnosti a na tento kurz svého muže pouze upozorněte: "Miláčku, podívej se na tohle, myslím, že by nám to mohlo pomoct..". A to je vše. Ten krok do akce a zakoupení kurzu už musí přijít od chlapa. Jedině pak to má smysl a přináší to výsledky. Protože chce ON. Chápete ten rozdíl holky? Bezva. Tak to fakt nekupujte 😉