PRODEJ SKONČIL

Chlape, mrzí nás to, ale tohle kolo Základního tréninku pro muže je uzavřeno. Pojď se přihlásit na čekací listinu do dalšího kola. Jakmile budeme Základní trénink znovu otevírat, dozvíš se to jako jeden z prvních.

Chlape, už jen to, že jsi tady a chceš na sobě makat, je skvělé!

Držíme Ti palce a těšíme se na Tebe.

POJĎ SE NAUČIT DOVEDNOSTI,

KTERÉ TI POMOHOU K DOMÁCÍ POHODĚ

Mnoho mužů v tom tápe, a proto se jim rozpadají rodiny.
Prozradím Ti, jak na to, abys nebyl jedním z nich.

Je žena naštvaná?

máš to doma nahnutý?

Často již cestou z práce se Ti nechce domů. Sedíš v autě a cítíš v sobě napětí jen při pomyšlení, že zase uvidíš ten její kyselý obličej a bude celá naštvaná jen proto, že jsi přišel později. Její nevděk za to, že živíš a zabezpečuješ celou rodinu Tě neskutečně irituje. Copak ona nechápe, že musíš vydělat peníze, abys zabezpečil rodinu?

Hádky?

 • Nechápeš, proč z ničeho nic začne vytahovat věci, které se staly před X lety. Intonace jejiho hlasu Ti říká, že si dnes zase nezap*cháš. Už jsou to skoro týdny, měsíce, kdy jste měli spolu nějaké intimnosti. 
 • Začnete se hádat před zraky dětí, které z toho napětí začnou plakat a utíkat do svých pokojíčků. Je ti úzko, protože takhle jsi to vůbec nechtěl.
 • Jsi z toho unavený. Vyšťavený. Nejradši bys to celé zabalil, abys měl chvíli klid. Jenže jsou tam děti, které Tě svými pohledy prosí, aby to bylo celé jinak. Doslova Tě žádají o to, abys to řešil. Ale ty nevíš JAK.
 • Přijde Ti to povědomé? Který muž tohle nezná? Rozhodně čti dál, něco pro Tebe mám.

jenom přinést domů peníze nestačí

Chlape,

nejsi v tom sám. Většina mužů potichu trpí. Trpí, protože naše vzory nás to nenaučily. Protože naši tátové, dědové nebo strejdové sami nevěděli. Možná nás naučili to, že máme tvrdě pracovat, starat se a zabezpečit rodinu. Ale nenaučili nás, jak řešit věci se ženou tak, aby byl doma klid. 

Jenom přinést domů peníze nestačí. Vyžaduje to něco víc. Něco, co jsme se měli učit od útlého věku, ale bohužel jsme to neměli od koho odkoukat a dnes tiše trpíme v naději, že to bude jednou lepší. Nebude, pokud nezačneme dělat něco jinak. 

Dělání nesprávných věcí situaci doma nespraví. Pouze dělání správných věcí to spraví. Celé je to o tom pochopit rozdíl.

Přijdeš domů

a žena se na tebe těší! SCI-FI?

Jen si to představ.
Přijdeš domů z práce a žena se na Tebe usmívá a skočí Ti kolem krku se slovy
“Miluju tě”, protože se na Tebe těší. 

Jen si to na chvíli představ. Její prsa se na Tebe tisknou. Její ruce jsou kolem Tvého krku. Je jako malá holka, která vidí svého ochránce, svého borce, svého milence, svého spojence. Ta pohoda mezi vámi je nakažlivá a děti to nasávají. 

Jen si to na chvíli představ.

Jakou by to pro Tebe mělo cenu? 100 000 Kč? Nebo v kontrastu se současnou situací až k nezaplacení ?

to nemůže být tak jednoduché!

Chápu Tvojí skepsi. Většina chlapů ji má, když přijde do našeho světa. Vůbec se Ti nedivím. Byl jsi roky programován médii, filmy a svým okolím, že se ženami je to těžké a složité. Naprosto Ti rozumím, nebyl jsem na tom jinak... 

Když chvíli vydržíš, řeknu Ti, v čem to celé je. Mezi muži převládá mnoho domněnek, nefunkčních příběhů, strachů atd.
Proto chápu, že tomu možná nevěříš.

Mít vedle sebe milující ženu

je dovednost

A je to tady. Tady je celé “tajemství”. Je to o tom naučit se dovednosti. A ne tak ledajaké. 

Co všechno dnes umíš alias jaké máš dovednosti?

 • čteš
 • píšeš
 • řídíš auto
 • čistíš si zuby
 • umíš vydělat peníze
 • používáš mobilní telefon atd. 

Všechno toto jsi předtím neuměl. Ale postupně ses to naučil. A dnes nad tím mnohdy nepřemýšlíš, jednoduše to děláš a ono to funguje!

Musel jsi nejprve pochopit nějakou teorii a pak ji uvést do praxe života. A hle, máš dovednost! 

Při fungování se ženou je to stejné. Jedná se o dovednosti, které jsou naučitelné! Bohužel většinu z nás to naše vzory nenaučily (protože to samy velmi často neuměly).

muži dělají mnoho nesprávných věcí a proto jim to doma nefunguje

Většina mužů se snaží dělat ve vztahu spoustu činností - nakoupit, vzít děti do školy, posekat trávu na zahradě, vzít rodinu na dovolenou, vydělat peníze… A stejně jim to doma nefunguje. Vůbec tímto nechci říct, že tyto činnosti nejsou důležité...

Mnoho mužů totiž neovládá dovednosti, které jsou ověřené, fungují a jejichž výsledkem je milující žena po mužově boku. Pokud se však naučíš konkrétní dovednosti a dáš je do praxe života, pak to může fungovat i Tobě.

"Už jsem si dokonce žehlil I košile a stejně byla furt naštvaná!"

Přišel kě mně na konzultaci právník, říkejme mu Tomáš, který vydělával slušné peníze. Jako většina chlapů, kteří přijdou do našeho světa, v práci mu to celkem fungovalo. Ale doma? Jeho slovy PEKLO na zemi. 

Žena byla velmi často rozladěná. Dobré nálady střídaly ty horší. Velmi často vytahovala staré křivdy jako králíky z klobouku.

Vyčítala mu, že...:

 • je dlouho v práci
 • se jí nevěnuje
 • je málo s dětmi  
 • nemyslí na rodinu
 • je zahleděný do sebe

Jedním slovem šílenství a rodinné neštěstí.

Když mi to povídal, rozbrečel se. Říkal mi, že už neví, co všechno má dělat. Protože děti do školy vozil on. Nákupy dělal po práci on. O dům pečoval on. O zahradu pečoval on. Paní na hlídání zařizoval on. Dokonce byly týdny, kdy většinu vaření zařizoval on. Intimní život minimální.

Problém byl v tom, že Tomáš soustřeďoval pozornost na nesprávné věci. Protože nevěděl, co má řešit správně. Když navštívili manželskou poradnu, byl z toho ještě víc rozladěný. 

Když jsem mu řekl, že musí trénovat ty správné partnerské dovednosti, byl z toho u vytržení. Najednou pochopil, že to není o tom, jestli poseká trávu na zahradě nebo vyzvedne děti ze školy. Marně tedy očekával, že to žena ocení a tajně doufal, že se na něho usměje a večer něco bude. 

On pochopil, že musí JINAK přemýšlet a dělat jiné věci, než na které byl zvyklý. 

trénink dělá mistra

Snad každý zná ten příběh s posilovnou. Když začínáš, jsi v podstatě rád, že uzvedneš 10 kg činku. Když pokračuješ, za chvíli budeš zvedat i 50 kg, nebo dokonce 100 kg činky. Je to dané, protože trénuješ.

Při tréninku partnerských a mužských dovednosti je to stejné. Zpočátku se budeš cítít trochu nejistý. Ale postupně si v tom získáš sebedůvěru a HLAVNĚ uvidíš logičnost celého systému. Poté je to jen a jen o Tvém tréninku. A dobrá zpráva je, že tyto dovednosti můžeš trénovat každý den! 

Navíc v našich trénincích vytváříme bezpečné prostředí pro chlapy. Chlapi se zde svěří, otevřou a dostanou motivaci a inspiraci dělat změny ve svém životě. A to přesně potřebuješ.

zde je pár referencí

jen si to představ

 • Tvoje žena Tě bere, uznává a respektuje za to, kdo jsi
  (a projevuje se to i v intimním životě)
 • Když nastane konfliktní situace, víš přesně, co máš dělat,
  jak to vyřešit a navrátit situaci do pohody (aniž bys popřel sám sebe)
 • Když Ti žena něco vyčítá, už nehrozí tápání, ale naopak máš jasný postup
  a umíš s tím pracovat
  (nenecháš si sr*t na hlavu)

Proto jsme vytvořili:

základní trénink pro muže

 • jedná se o trénink základních mužských a partnerských dovedností (které by měl umět každý chlap, který chce být vnitřně v pohodě a mít po svém boku milující ženu)
 • Tento trénink sestává z 20 klíčových dovednosti (20 videí), které budeme společně s chlapy trénovat
 • Trénovat začínáme 26. června a trénink potrvá 3 měsíce
 • Vše bude probíhat on-line
 • Absolventi tohoto tréninku poté dostanou možnost pokračovat do Klubu odvážných chlapů

jak bude trénink probíhat?

 • Každý týden od nás dostaneš 2 videa, délkou do 10 minut (chápeme, že jsi táta s povinnostmi a časem na štíru). V nich popíšeme danou dovednost, v čem je klíčová a poté dostaneš úkol, abys jí mohl trénovat. 

Trénink se bude týkat dvou oblastí

 • mužské dovednosti = jak pracovat sám se sebou, abych já byl v pohodě
 • partnerské dovednosti = jak pracovat se ženou, aby nám bylo hezky

Současně k tréninku dostaneš:

 • mužskou podpůrnou skupinu na Facebooku, kde chlapi na stejné vlně budou sdílet své posuny, pády a zkušenosti s tréninkem těchto klíčových dovedností
 • Podporu v podobě online vysílání (platforma ZOOM), kde budu odpovídat na Tvé otázky
 • Přednostní možnost registrace na komunitní setkání, kde se můžeme potkat osobně

přestaň se vymlouvat a pojď mít doma milující ženskou

Na kolik si ceníš milující ženu po svém boku a domácí pohodu?
My nabízíme Základní trénink pro muže za
4 970 Kč 

nic neriskuješ

Chlape, jsem na veřejné scéně osobního rozvoje už několik let. Mými tréninky prošly už tisíce chlapů. Mnohým to zachránilo vztah. Posláním celého projektu Restart muže je pomoct chlapům mít po svém boku milující ženskou.

Pokud po 3 měsících uznáš, že trénink je k ničemu, vrátíme Ti peníze. Stačí napsat na i8.ce@..x8p..@.Ro..@1d@@78w@yNi8pol.@uYop..rp.m@p@a4zy@..u@wRx@@xrWeJ.@Ff@g.svCcB.@Cte6a..7d..@.@@rj2tA7VgT.vmL4@k.@x@ukzc@o.@S7fhXeg@S..i.lubc@@@bgy.j@z a bez otázek Ti pošleme peníze zpět. 

pojď do akce

a nenech svoji rodinu ve štychu

Zde je přehled všeho, co dostaneš:

mít milující ženskou není pro každého muže

Není to pro:

 • flákáče
 • gaučáky
 • chronické vymlouvače

Je to pro:

 • rozhodné borce, kteří jdou do akce
 • chlapy, kteří na sobě makají
 • chlapy, kteří se dokážou rozhodnout

S tréninkem začínáme 26. června

Tvoříme skupinu aktivních chlapů, kteří se chtějí v životě posunout a kteří si uvědomuji, že mít vedle sebe milující ženu je otázka jejich pozitivního přístupu k životu a hlavně tréninku klíčových dovedností.

Nemáš co ztratit. Když to necháš být, je proti Tobě statistika. Rozvodovost v Česku je 50%. Když budeš řešit rozvod, soudy, ospody, tak Tě to vyjde na desítky tisíc, možná i statisíce.
Zde investuješ 4 970 Kč.

Tento kurz je pouze pro muže

Musím opět zopakovat, že tento kurz je pouze pro muže. Abychom pro chlapy vytvořili bezpečné prostředí, kde mohou sdílet své příběhy, máme i facebookovou skupinu, kde každou žádost o vstup kontrolujeme. Ženy do skupiny nepouštíme. Holky, respektujte to. Pro vás je náš sesterský projekt Dovychovat, kde najdete spousty inspirace přesně pro vás.

osobní zpráva

Draku, pojď do toho. Pokud mě sleduješ na sítích, víš, že tento projekt je o podpoře chlapů k tomu, aby měli doma milující ženskou a díky tomu šťastnou rodinu. Tento trénink je základní v tom, abys navnímal, jaké dovednosti je třeba v životě trénovat, abys měl pohodu doma, sám v sobě a nakonec i se ženou.

Život je přílíš krátký na to, abychom ho žili v napětí, hádkách, dusnu či nepříjemné rodinné atmosféře. Děti se dívají a vše sledují. Když v tom chceš být i nadále, je to Tvoje rozhodnutí. Mít po svém boku milující ženu je také otázka rozhodnutí. Pojď do sebe, s týmem Tě maximálně podpoříme, abys šel do akce a měl výsledky.

Pokud s námi nebudeš pokračovat, i to je v pohodě a přeju Ti všechno dobrý do života.

Možná máš nějakou otázku

Jaký je rozdíl mezi Základním tréninkem pro muže a Vůdcem smečky?

V tréninku Vůdce smečky je toho o mnoho víc. My jsme se rozhodli vytáhnout ty nejzásadnější koncepty a natočit je do 10 minut s výzvou na konci a důrazem na trénink dovedností. Např. v Základním tréninku pro muže nezmiňujeme výchovu dětí, které ve Vůdci smečky mají svůj modul v podobě Táta s velkým T.

Kdy začínáme?

Začínáme 26. června a trénink potrvá 3 měsíce.

Budeme moct vstoupit do Klubu odvážných chlapů?

Klub odvážných chlapů je uzavřený pro veřejnost. Do budoucna bude muset každý nový člen projít Základním tréninkem pro muže, než vstoupí do KOCHu. Proto všem absolventům Základního tréninku nabídneme možnost pokračovat do KOCHu.

Bude to všechno on-line?

Ano. Obsah bude on-line v členské sekci + ve facebookové skupině. Navíc jako účastníci tohoto tréninku budete mít přednostní právo přihlásit se na komunitní setkání než to vykopneme na veřejnost.

Jaký je formát tréninku?

Každý týden dostanete 2 praktická videa do 10 minut. Jedno video se bude týkat mužského osobního rozvoje. Druhé video se bude týkat komunikace s ženou. Na konci každého tréninkového videa bude výzva k akci, aby ses posunul. Na tobě pak bude samotný trénink s tvojí ženou.

Jsem žena. Mohu si koupit Základní trénink pro muže?

Můžeš. Ale vůbec to nedporučujeme. Jako žena hledej kurzy, které podpoří Tvou ženskou energii. Na ženy a výchovu je zaměřen náš sesterský projekt Dovychovat (www.dovychovat.cz), kde najdeš mnoho inspirace. Pokud by sis trénink pro muže přeci jen koupila, do facebookové skupiny Tě stejně pustit nemůžeme. Tento kurz je pouze pro muže.