Role mužů se často scvrkne na bankomat pro rodinu

atm

Muži tráví většinu času v práci a když přijdou domů, často dostanou „céres“, ani neví za co.

Žena je nespokojená i když „má všechno“ a neměla by mít jediný důvod k nějaké nespokojenosti.

Žena odmítá s mužem spát a on často nechápe proč.

S dětmi to jde od desíti k pěti. Neposlouchají. Jen chtějí peníze na nové iPady, iPhony nebo na výlet s kámoškami do kavárny.

Role muže se tak mnohdy scvrkává jen na to, že platí nájem, kroužky pro děti, dovolené, oblečení, jídlo…

A uvnitř se cítí neskutečně prázdný, nasraný, vyhořelý a nechápe, kde a proč se to celé zvrtlo.

Pryč jsou ty intimní chvilky se ženou.

Pryč je její radostný úsměv, který ho tak okouzloval.

Pryč jsou „maličkosti“, které ho tak dojímaly – lechtivá sms uprostřed dne, nahá fotečka jen tak, masáž nohou nebo hlavy.

Je tu jenom provozní vztah, který je potřeba platit a jeho to sere. A ta realita je děsivá. 10+ let budování něčeho. Děti. Rozestavěný dům. Dluhy na krku.

A jediné, co se mu dostane, je „sprcha od ženy“, když přijde z práce. Proto chlapi tak sklouzávají k pornu, milenkám, internetu nebo zůstávají déle v práci.

Bohužel pro mnoho mužů je toto každodenní realita.

Ale nemusí to tak být. Může to být úplně JINAK. Na pohodu.

Nemohu Ti zaručit, že se Ti zachrání manželství (vše se odvíjí od toho, jak MOC je žena nasraná a jak moc je plný její blacklist…)

Ale mohu Ti garantovat, že pokud do života aplikuješ ověřené principy (na úrovní 1+1=2), bude se Ti dýchat mnohem mnohem lépe. Začneš si mnohem více věřit. Budeš cítit jistotu v sobě i v komunikaci se ženou. Budeš vědět, jak na konflikty s ní. Budeš vědět, jak být tím přístavem bezpečí a hlavně – nenechat si srát na hlavu (což je Achilova pata spousty chlapů).

Pojď tohle všechno změnit! Proto bych tě rád pozval na webinář Žena mi neustále něco vyčítá. A tajemstvím není to, že budeš POSLOUCHAT výčitky nebo se staneš podpantoflákem. 🙂

Komentáře