Máš výsledky?

Výsledky jsou to, co se v životě počítá. Ne myšlenky, vize, domněnky, nápady či záměry. Životní výsledky, na těch záleží. Proto pomáhám chlapům nalézt cestu ke své ženě a mít spokojený vztah. Právě ten je totiž rodinným pilířem, a tak je nezbytné, aby fungoval.

Sám jsem kdysi nebyl šťastný chlap, natož dobrý partner. Ale makal jsem na sobě a už několik let mám po svém boku milující ženu. Můj život je veřejný, sdílím svá selhání, fuck-upy, ale i naději na lepší vztah. Skrze programy Restart muže a stovky příspěvků zdarma ukazuju mužům, jak na to.

Od koho hledáš radu?

Problém v naší společnosti je, že je tu spousta „radílků“, kteří nemají životní výsledky. Mají tak akorát plnou hubu keců. Nechali byste si poradit s hubnutím od člověka, co má sám problémy s váhou? Nejspíš ne. A stejné je to se vztahy.

A proto, když se tu objeví nějaký takový všeználek a začne radit nebo se pouštět do mě nebo mých klientů, já se začnu ptát: „Kdo jsi a co žiješ? Jaké jsou tvé životní výsledky? Jaký je tvůj vztah se ženou? Klidně ji označ, aby se k tomu tvému radění vyjádřila.“

Spoustě mužů toto uniká, a proto jsou často tam, kde jsou. V domácím napětí, hádkách, dusnu, bez sexu, u porna a celkově v negativní pozici v životě.

Jak jsi na tom ty?

Pokud jsi teprve na začátku a hledáš způsob, jak mít doma milující ženu, zeptej se na radu někoho, kdo už si tím prošel nebo prochází a má výsledky. Díky tomu máš mnohem větší šanci se posunout a třeba jednou budeš své životní zkušenosti předávat dál.

Trvalo mi docela dlouho, než jsem to pochopil. A bolelo to, protože jsem to byl já, kdo musel změnit svůj pohled na život. Ale šlo to. 

Pojďme to vzít rovnou bez omáčky. Každý chlap může změnit směr svého vztahu a života, jen když se rozhodne vykročit ze starých kolejí. Pokud ti vztah drhne a nevíš, jak to napravit, jsi tu správně. Ukážu ti, jak se dá vztah zachránit a jaké kroky k tomu potřebuješ udělat. Tak co, máš na to kliknout a připojit se? Najdi si cestu k restartu vašeho vztahu a bavme se jako chlapi mezi sebou. Těším se, že společně posuneme tvůj vztah tam, kam patří.

Komentáře