Chybí Ti kamarádi?

Slávo, nemám vedle sebe kamarády, kteří mají po svém boku milující ženu. Co mám dělat, když mi takoví kamarádi chybí?“

Změnit okruh blízkých lidí kolem sebe není snadné. Proč taky, když to jsou jinak super borci? Neměň je, změň sebe a staň se lídrem na cestě za lepším vztahem! Buď první! Máš jedinečnou možnost být jejich vzorem a ukázat jim, jak se to dělá.

Když jsme na počátku s mým parťákem Milanem Studničkou řešili, jak spustit projekt Dovychovat, neměl jsem tušení, jak se dělají weby. Nikdy jsem to nedělal. Ani jsem v té době neměl nikoho, kdo by mi poradil. Věděl jsem akorát to, že se weby musí naprogramovat a že je to dost náročné.

Co jsem udělal?

Nevzdal jsem to. Přihlásil jsem se na školení v Brně na téma tvorby webu. Zjistil jsem, že to chce sice počáteční investici mého času, ale zároveň že brzy dokážu vytvořit web sám jen s okrajovou znalostí programování. Pustil jsem se do studia a do práce a postupně vytvořil web Dovychovat a později Restart muže.

Co z toho plyne?

Neřeš okolí. Zaměř se na sebe a buď vzorem pro ostatní. Když budeš makat, brzy si toho všimne Tvá žena a později dost pravděpodobně i Tví kamarádi. 

Ano, znamená to…

… vystoupit ze zóny komfortu.
… potkat se s lidmi, kteří přemýšlejí jinak.
… začít se učit a nebát se toho.
… přiznat si, že něco nezvládám nebo neumím.
…, že potřebuju dělat něco ve svém životě jinak.

Buď tím, kdo…

… se vydá na neznámou cestu.
… zapracuje na svém sebevědomí.
… pochopí, jaká je role muže.
… začne čelit svým strachům.
… začne.

Nestěžuj si a připoj se

Na závěr mám pro Tebe dobrou zprávu. Rád bych Tě pozval na naše akce pro chlapy jako Ty. Komunitu, kde si můžeš najít kamarády, kteří řeší obdobné problémy. Pojď do toho s námi!

Komentáře