Nejvyšší forma odvahy je čelit vlastnímu strachu

odvaha-1

Včera jsme měli setkání s chlapy z našeho Klubu odvážných chlapů. Přesněji řečeno jsme je pozvali na večeři 🙂

Byli to výherci soutěže, kterou jsme zorganizovali uvnitř Klubu. Vítězem se stal ten, kdo po dobu jednoho měsíce systematicky pracoval se svým strachem a reportoval uvnitř skupiny, aby motivoval ostatní chlapy.

Ve skupině v té době bylo 120 chlapů a soutěž vyhrálo celých 43! To je neuvěřitelné zapojení skupiny!

Chlapi sdíleli svoje bolístky, hluboké věci a hlavně, navzájem se podporovali. Něco takového jsem ve svém životě nezažil a jsem neskutečně šťastný, že jsme něco takového u nás v Klubu vytvořili.

Už jenom přiznat si, že něčeho se bojím chce odvahu. Čelit tomu je úplně jiná úroveň a tito borci šli do sebe a zásadně se posunuli ve svých životech.

Už jenom ta představa, že jsou většími oporami pro sebe, ženy a děti mě neskutečně naplňuje.

Běhá mi mráz po zádech, když si jenom představím, co to znamená pro rodiny těchto chlapů a pro jejich děti.

Včera vznikl nápad, aby chlapi naživo natočili, co všechno jim přinesl Klub odvážných chlapů. A já jsem válel očima, kolik jich bylo v pohodě naživo sdílet svoje zkušenosti, posuny a otevřená přiznání. Veřejně.

To chce KOULE.

Masivní KOULE a ODVAHU.

Přesně to, co chybí mnoha dnešním mužům. A přesně s tímto pracujeme s chlapy v našem Klubu. A já jsem byl v úžasu, že do toho šli.

Co to pro ně znamená?

Míň stresů. Míň napětí. Více radosti doma. Více uznání od ženy. Více pohody s dětmi.

Je to všechno proces a vývoj.

A prvním krokem je začít. A jsem vděčný, že v naši společnosti jsou chlapi, kteří jsou ochotni si něco přiznat a HLAVNĚ dělat kroky k tomu, aby to doma v rodině líp fungovalo.

Chlapi, smekám před vámi klobouk. Jsem obrovsky vděčný, že jsem v takové společnosti.

Chlape, první čím můžeš začít je, podívat se na webinář Žena mi neustále něco vyčítá. Je zdarma a věřím, že si odneseš mnoho AHA momentů, jako chlapi před tebou.

Komentáře