A co žena?

Často se na mě obracejí chlapi s otázkou: „A co žena?“ Chlapi, ženy mají zájem o osobní rozvoj. Posouvají se. Žena mají ženské kruhy, semináře a jednoduše řečeno chtějí být mnohem více v ženské energii. Jenže to znamená, že taková žena po svém boku nemůže a nechce mít bábovku, která si stěžuje, fňuká a hledá viníky.

Žena potřebuje chlapa

Nechce mít vedle sebe chlapečka, o kterého se musí starat, ale Chlapa, o kterého se muže opřít a sdílet s ním život.

Ale jak?

…se toto ale naučit?

…to dělat, když nás to „mužství“ naši tátové nenaučili?

…s ní řešit konflikty?

….v sobě řešit napětí, vztek nebo strach?

….skloubit dohromady práci, výchovu a rodinu?

Kde najít vzory?

Mnoho mužů si myslí, že na to jsou sami. Ale nejsou. Mnoho mužů si mysli, ze stačí vydělat peníze. Ale nestačí. Mnoho mužů žije v mentalitě oběti. Ale tak to nefunguje.

Je tu však komunita chlapů, kteří si prošli a stále procházejí osobním rozvojem. Dokázali vylézt z pomyslné díry svých mentálních omezení a dokázali překročit svůj stín. Dneska jsou oporou pro sebe, své ženy a děti. Mají doma mnohem více pohody, radosti, klidu i sexu. Stejně tak to můžeš mít i Ty🫵

Je potřeba psychicky zesílit a potkávat se s těmito borci. Dramaticky Ti to usnadní život. Když začneš mluvit s těmito chlapy, stane se toto: Tvoje mysl se začne otevírat a uvidíš to, co jsi předtím neviděl.
Uvěříš, že to je možné. Pochopíš, jak a kde začít.

Protože tam, kde jsi dnes Ty, tihle borci už byli. A o tom to je. Chlape, přijď je potkat osobně. 21. ledna 2024 v Plzni organizujeme největší akci pro chlapy v historii Česka a Slovenska. Prijď na KOCHferenci a poslechni si, jak se i Ty můžeš stát oporou pro sebe, svoji ženu a děti. Nebudeš toho litovat.

Komentáře