A co žena?

Často se na mě obracejí chlapi s otázkou „A co žena?“. Chlapi, ženy mají zájem o osobní rozvoj. Posouvají se. Mají ženské kruhy, semináře a jednoduše řečeno chtějí být mnohem více v ženské energii. Jenže to znamená, že taková žena po svém boku nemůže a nechce mít bábovku, která si stěžuje, fňuká a hledá viníky.

Žena potřebuje chlapa

Nechce mít vedle sebe chlapečka, o kterého se musí starat, ale chlapa, o kterého se muže opřít a sdílet s ním život.

Ale jak…

… se to naučit?
… na to, když nás to „mužství“ naši tátové nenaučili?
… s ní řešit konflikty?
… v sobě řešit napětí, vztek nebo strach?
… skloubit dohromady práci, rodinu a partnerský život?

Kde najít vzory?

Mnoho mužů si myslí, že jsou na to sami. Ale nejsou. Mnoho mužů si myslí, že stačí vydělat peníze. Ale nestačí. Mnoho mužů žije v mentalitě oběti. Ale tak to nefunguje.

Je tu však komunita chlapů, kteří si prošli a stále procházejí osobním rozvojem. Dokázali vylézt z pomyslné díry svých mentálních omezení a dokázali překročit svůj stín. Dneska jsou oporou pro sebe, své ženy a děti. Mají doma mnohem více pohody, radosti, klidu i sexu. Stejně tak to můžeš mít i Ty.

Je potřeba psychicky zesílit a potkávat se s těmito borci. Dramaticky Ti to usnadní život. Když s nimi začneš mluvit, Tvoje mysl se začne otevírat a uvidíš to, co jsi předtím neviděl. Uvěříš, že je to možné. Pochopíš, jak a kde začít.

Protože tam, kde jsi dnes Ty, tihle borci už byli. A o tom to je. Chlape, přijď je potkat osobně na některé z našich akcí. Poslechni si, jak se i Ty můžeš stát oporou pro sebe, svoji ženu a děti. Nebudeš toho litovat.

Komentáře