Přiobjednej si knihu
restart muže

V této knize, společně s mým parťákem psychologem Milanem Studničkou, budeme sdílet chlapské desatero. To je platné pro každého chlapa, který chce mít v sobě i v rodině radost, klid a pohodu.

Kniha je psána jednoduše a čtivě. Poskytne Ti vhled do myšlení chlapa, který je oporou hlavně sám sobě a z toho následně pramení VŠE v jeho životě.

 

Cena knihy je 590,- Kč

co znamená být mužem v dnešní společnosti?

uvnitř knihy Restart muže poodhalujeme jednoduchý recept, který Ti to umožní pochopit.

 

včetně toho, jak:

Jak chlapci přicházejí o svoji sílu už v útlem věku. Každý z nás to v nějaké formě zažil a je třeba pochopit, co se skutečně děje. Jen tak budeme moci získat zpět svoji mužskou sílu. Tady to vše začíná a pro mnoho mužů bohužel i končí... (Strana 7)

Jaká je role muže, aby mu to doma fungovalo? Tohle by měl vědět každý chlap, který chce mít doma pohodu. O tomto je potřeba mluvit, abychom si uvědomili svoji roli v rodině, ve společnosti a celkově nastavení. (Strana 27)

Co má muž v životě dodržovat, aby mu to fungovalo? Objev, na co se zaměřit, abys byl v pohodě nejen Ty, ale i celá rodina. Zde je velmi jasně a stručně popsáno, na co se konkrétně ve svém životě zaměit. (Strana 33)

Jak vybudovat zdravé mužské sebevědomí? Není to zas taková věda, jak se zdá. Pochopení této strategie navždy změní Tvoje vnímání sebe sama.  Jakmile muž nevybuduje svoje sebevědomí, prakticky nic se mu v životě nebude dařit. Tohe nás měli účit naši tátové. (Strana 40)

Před čím většina mužů utíká, následkem čehož jim to doma nefunguje? Zjisti, čemu většina mužů odmítá čelit a stále tak opakuje nefuknční vzorce. Tento mechanismus Tě osvobodí od okovů nefunkčních vzorců a postupně tak získáš životní nadhled a radost. (Strana 57)

A MNOHEM MNOHEM VÍC!

REFERENCE  

co si o knize myslí ti, kteří už jí dočetli