Umíš řešit konflikty?

umis_resit_konflikty

Vztahy často podléhají zkoušce ohněm v podobě konfliktů. Je to nevyhnutelná součást společného života dvou lidí s odlišnými názory a zkušenostmi. Konflikty jsou zcela nevyhnutelnou součástí rodinného života.

Mnoho vztahů se rozpadne ne proto, že by partneři čelili neslučitelným problémům, ale protože nezvládli najít způsob, jak tyto problémy společně řešit.

Schopnost transformovat konflikt z destruktivní síly na konstruktivní dialog je doslova umění a o tom budu mluvit na dnešním webináři.

Faktem je, že konflikt je přirozenou součástí vztahu mezi mužem a ženou. Už jenom to, že spolu žijí dva lidé, kteří mají jiné zkušenosti, jiné pohledy na životní situace a s tím spojené emoce, zaručuje, že konflikt je daný.

To, jak se s konfliktem zachází, je pak úplně jiná liga! A z moji zkušenosti chlapi dělají při řešení konfliktů zásadní chyby. Budu to popisovat na webináři a už teď vím, co Tě napadá.

A žena ty chyby nedělá? Ano, dělá je taky. Toto je však stránka pro chlapy, kteří chtějí mít doma pohodu a to znamená začít u sebe. Tím můžeš inspirovat ženu, aby se přidala taky. Když totiž budeš ukazovat prstem na ní, aby se ona změnila, stavíš se do role oběti a to pro ženu není vůbec přitažlivé.

Více si o tom povíme na webináři ve 21:00 hod.

Sláva