Milá ženo,

chtěl bych Vám moc poděkovat, že jste se rozhodla prozkoumat možnosti osobního a partnerského rozvoje společně se mnou.

Oceňuji Vaše odhodlání pracovat na zlepšení a harmonii ve Vašem vztahu. Pracuji výhradně s muži, avšak připravil jsem pro Vás následující video.

V tomto videu najdete pár tipů, jak motivovat Vašeho muže k účasti v mé bezplatné výzvě pro muže Nechci rozpad rodiny.

ODKAZ NA VÝZVU PRO VAŠEHO MUŽE
https://restartmuze.cz/vyzvy/nechci-rozpad-rodiny/

Oranžový odkaz zkopírujte a odešlete mu ho, případně můžete Vašeho muže odkázat přímo na naši hlavní stránku restartmuze.cz, odkud se na výzvu dostane také.

Pokud chcete společně růst, rád bych Vám doporučil kurzy našeho sesterského projektu Dovychovat, kde se primárně zabýváme seberozvojem žen, výchovou dětí a partnerskými vztahy.

Milé ženy,

děkuji, že mi důvěřujete a často se na mě obracíte se svými problémy a sdílíte své příběhy prostřednictvím e-mailů, komentářů a zpráv na sociálních sítí. Vaše slova jsou pro mě důležitá a vážím si každé zprávy, která přijde. Chápu, že se snažíte najít podporu a řešení pro různé situace ve vašem životě, které by pomohly zlepšit situace, jež vás v životě potkávají. 

Mým posláním je práce s muži. Zaměřuji se na podporu a osobní rozvoj mužům, neboť věřím, že tímto přístupem můžeme ovlivnit nejen jejich životy, ale také životy žen a celých rodin. 

Protože chci zůstat u práce s muži, rád bych vás odkázal na náš sesterský projekt Dovychovat. Kolega psycholog Milan Studnička a lektorka Olinka Studničková Šípková jsou připraveni vám nabídnout své znalosti, zkušenosti i podporu.

Věřím, že najdete, to, co potřebujete.

Sláva Černý

Níže několik možností k řešení vašeho problému:

Využít materiály zdarma na Dovychovat

Objednat se na osobní konzultaci k Olince Studničkové Šípkové.

Připojit se do našich facebokových skupin pro ženy - skupina Žiju Dovychovat - tato skupina je zaměřená více na výchovu

Skupina Už nechci být vyřízená máma - tato skupina je zaměřená více na osobní rozvoj