Povstaň jako

Vůdce
smečky

a měj doma milující ženu
a díky tomu i šťastnou rodinu

Představuju Ti prémiový online trénink Vůdce smečky. Najdeš v něm know-how, které nám měli říct naši tátové, ale sami to bohužel mnohdy nevěděli.

3 moduly kurzu

Trénink je praktický a zahrnuje všechny informace, které Ti pomůžou ve vztahu se ženou, s dětmi i sám k sobě.

Muž s velkým M

 • Pochopíš roli muže v rodině
 • Vybuduješ své sebevědomí
 • Získáš nadhled
 • Zpracuješ si křivdy z minulosti
 • Naučíš se zpracovávat stres
 • Odbouráš své strachy
 • Přestaneš se litovat a podceňovat

Partner s velkým P

 • Pochopíš roli muže ve vztahu se ženou
 • Zjistíš, jak mít po svém boku milující ženu
 • Staneš se mistrem řešení konfliktů
 • Naučíš se, jak čistit její blacklist
 • Dozvíš se největší chyby chlapů ve vztahu se ženou
 • Začneš vnímat a komunikovat své vlastní hranice
 • Nenecháš na sobě dříví štípat 

táta s velkým t

 • Pochopíš roli muže ve vztahu s dětmi
 • Zjistíš, jak dát dětem skvělý základ do života
 • Naučíš se nastavovat hranice
 • Dozvíš se 1 věc, která je klíčová ve vztahu s dětmi
 • Zvládneš řešit konflikty mezi sourozenci
 • Budeš si vědět rady, jak na vztek a vzdor dětí

BONUSY, aneb nebuď sám sobě překážkou

Online poradny každých 14 dní

Pokud budeš cítit, že potřebuješ inspiraci nebo „nakopnout“, jsem tu pro Tebe. Každou sudou středu přináším zamyšlení, odpovídám na jakékoliv otázky ke kurzu nebo ze života a pracujeme společně na tom, abys měl po svém boku milující ženu a pohodu v rodině. 

Vytváříme bezpečné chlapské prostředí, kde se chlapi neshazují a nezesměšňují. Naopak mají prostor se otevřít a získávají inspiraci a podněty od ostatních, což mění jejich životy. 

Chlapská aplikace s technikami

Tohle je game changer. Techniky z kurzu přidáváme postupně do naší webové aplikace, kterou můžeš mít v mobilu, tabletu nebo na počítači. Vše pohodlně a kdykoliv při ruce. 

Například: Jsi ve stresu? Stačí vytáhnout mobil a začít s tím cíleně pracovat, aby se Ti ulevilo. Aplikaci neustále vylepšujeme, aby její přínos pro chlapy byl co největší.

Podpůrná chlapská skupina na Facebooku

Není nic horšího, než se cítit na své problémy sám. S námi nebudeš sám. Máme aktivní zákaznickou skupinu na Facebooku, kde můžeš popsat svoji situaci a získat inspiraci od našich školených moderátorů a dalších chlapů, kteří jsou na cestě. Už nespočet chlapů si ve skupině našlo nové kámoše s kterými řeší život, ženy nebo výchovu.

Výhodné vstupenky na chlapské akce

Jako člen kurzu Vůdce smečky získáváš přístup ke zvýhodněným nabídkám na naše chlapské akce - Komunitní a Regionální setkání, Chlapské víkendy atd. Než je nabídneme veřejně, dostaneš možnost se přednostně přihlásit za zvýhodněných podmínek.

Pozvánka do VIP Klubu odvážných chlapů

V rámci členství ve Vůdci smečky máš následně možnost vstoupit do naší unikátní mentoringové skupiny Klub odvážných chlapů. Je to naše elitní koučinková skupina, kde každý týden chlapy ženeme do akce živými on-line vstupy. KOCH je pro veřejnost uzavřený. Jedinou možností, jak se do něj dostat, je po absolvování jednoho z našich kurzů.

Archiv poraden

Všechny poradny nahráváme a ukládáme do archivu. Máš k nim přístup ihned po přihlášení. Budeš moci tak IHNED čerpat chlapskou moudrost, inspiraci od ostatních a získávat nové podněty pro svůj chlapský život.

ROČNÍ GARANCE vrácení peněz

Ano, čteš správně. Rok garantujeme, že Ti vrátíme peníze. Nic neriskuješ, můžeš jen získat!

 • Kup si trénink Vůdce smečky
 • Projdi si jeho obsah
  a poctivě pracuj na úkolech z lekcí
 • Choď na online poradny
  každých 14 dnů a ptej se, co Ti není jasné
 • Používej aplikaci restart muže
  a využívej jejich výhod
 • Pokud ti to přesto nic nepřinese
  napiš na podporu, ukaž, že jsi na sobě makal a dostaneš peníze zpět.

Všechny materiály z kurzu
najdeš v aplikaci

Aplikace běží v rámci internetového prohlížeče. Nemusíš nic instalovat. Stačí se přihlásit na našem webu.

Pro koho NENÍ kurz vhodný?

 • Pro fňukaly, kteří si stěžují na ženy.
  (Pojď se pochlapit!)
 • Pro muže, kteří hledají instantní řešení. (Život není TikTok!)
 • Pro muže, kteří se sebou nechtějí nic dělat. (Samo se to nezlepší!)

Pro koho JE kurz vhodný?

 • Pro borce, kteří chtějí pochopit,
  jak mít milující ženu a pohodu v rodině.
 • Pro chlapy, kteří chtějí jít do akce
  a jsou ochotní na sobě makat.
 • Pro chlapy, kteří chtějí životní změnu
  a potřebují poradit jak na to.

Není na co čekat. Čas utíká. My nemládneme. Děti rostou. Pojď do akce!

Chlape, uvědom si, že s každou promarněnou minutou, kdy nepracuješ na tom, abys měl po svém boku milující ženu, ji nejen ztrácíš, ale ztrácíš i děti a hlavně SÁM SEBE! 

Proč? Protože každý z nás má v sobě nějakou formu traumatu a nefunkčních programů z dětství. Ty nás brzdí v tom, abychom žili to, co opravdu v životě chceme. Je to stejné, jako kdybys šlapal na plyn a zároveň na brzdu = nikam se nehneš. 

 • Chceš mít doma pohodu, ale nevíš jak na to?
 • Chceš mít po svém boku milující ženu, ale nejde Ti to?
 • Chceš si více věřit, ale tápeš?

Nebuď sám sobě překážkou a pojď to řešit. Vstup do kurzu hned teď.

Reference borců, kteří už to pochopili

Časté DOTAZY

Je to pro mě přílíš drahé

Chápu, že cena může působit jako vysoká. Je důležité si však uvědomit, jakou platíš cenu už DNES, když nerozumíš své mužské roli. Když přijdeš domů a je tam napětí, dusno, hádky a celková nepohoda. Jakou si to bere daň na Tvém psychickém zdraví, Tvém celkovém naladění a následně ve Tvém výkonu v práci? A to ani nepočítám, jakou daň si to vše bere na Tvých dětech a co si nesou do svého života… Tento kurz Ti nabízí neocenitelné nástroje pro zlepšení klíčových oblastí Tvého života. Navíc máš roční garanci vrácení peněz.

Nebudu na to mít čas

Čas je cenný, a právě proto je kurz navržen tak, aby byl co nejflexibilnější a abys mohl materiály absolvovat ve svém tempu. Po zakoupení přístupu máš přístup k veškerým materiálům, pracovním sešitům a záznamům poraden. Každá minuta, kterou do tohoto kurzu investuješ, se Ti vrátí formou vyšší kvality Tvého osobního a rodinného života. Je to investice, která Ti ušetří domácí napětí a čas strávený řešením konfliktů.

Nejsem si jistý, zda je to pro mě

Naprosto chápu Tvojí skepsi. Je to přirozené, zvláště když jde o něco tak důležitého, jako je Tvůj vztah. Mnoho účastníků kurzu přišlo se stejnými pochybnostmi a odešlo s konkrétními výsledky a nástroji, které jim v životě zcela zásadně pomohly. Doporučuji Ti jít do kurzu, mrknout na první lekce modulů, přijít na pravidelnou poradnu, aby sis udělal obrázek. A znova opakuji. Máš roční garanci vrácení peněz.

A co restart ženy? Neměla by žena taky něco dělat?

Je normální cítit, že zdroj problémů leží mimo nás. Je velmi těžké změnit ženu, pokud Ty sám ve svém životě změny neděláš. Pokud chceš, aby Tě žena ve změnách následovala, musíš tam jít jako první. To znamená, že když začneš se změnou jako první, máš MNOHEM větší šanci, že se žena přidá. V naší chlapské komunitě máme mraky případů, kdy chlapi začali a ženy se velmi často přidaly, protože viděly, že to funguje.

Nevěřím si, že to zvládnu

Naprosto chápu. Byl jsem tam taky. Co mi pomohlo, byly informace, bezpečné prostředí a pak chuť jít do akce. Informace dostaneš v kurzu. Bezpečné prostředí je součástí kurzů. Chlapy neshazujeme a nezesměšňujeme, ale naopak podporujeme. Často jsou borci překvapeni, kolik podobných věcí řeší i ostatní. Nemáš se čeho bát. A ta akce? V kurzu budeš mít praktické úkoly, které Tě nenechají zahálet, navíc každých 14 dnů máme online poradnu, kde se můžeš svěřit a získat od ostatních náhled na svojí situaci. 

Jak a kde bude trénink probíhat?

Celý trénink Vůdce smečky probíhá on-line. Po zaplacení Ti přijde odkaz na členskou sekci a budeš mít veškerý obsah ihned k dispozici. V rámci tréninku se budeš moct přihlásit na fyzické akce (ty se však platí zvlášť)

Jak dlouho trénink probíhá?

Přístup k tréninku máš na rok, kdy můžeš čerpat veškeré výhody - inspirativní obsah, poradny každých 14 dní, přístup k aplikaci s technikami, slevy na akce, pozvánka do Klubu Odvážných Chlapů (KOCH)

Co když nestihnu poradnu naživo?

Vůbec nevadí. Všechny poradny nahráváme, můžeš si ji pak pustit ze záznamu.

Co ke kurzu budu potřebovat?

Stačí papír a tužka nebo kam si píšeš poznámky. Pracovní sešity budeme postupně zapracovávat do naší aplikace, kam budeš mít přístup.

Co když nemám účet na facebooku?

Všechny lekce, úkoly a záznamy z poraden najdeš v členské sekci naší aplikace. Veškerá sdílení však probíhají v neveřejné facebookové skupince. Vřele doporučuji si facebookový profil založit pro účely tohoto tréninku. Pro podporu Tvého seberozvoje je to důležitý krok, jelikož budeš moct čerpat inspiraci od ostatních.

Jak je to s aktualizovanou verzí tréninku?

Celý trénink budeme přetáčet a během prázdnin ho nahrajeme do členské sekce. Proto se teď jedná o předprodej. Následně dostaneš automaticky přístup k nové aktualizované verzi tréninku.

Jak je to s vrácením peněz?

Naše garance platí. Ale platí pouze pokud na sobě budeš poctivě makat! Pokud po roce usoudíš, že jsi na sobě pracoval a trénink Ti stejně nepomohl (jsi pořád tam, kde jsi nebo se Ti rodina už rozpadla), vrátíme Ti peníze. Jako důkaz, že jsi na sobě pracoval, nám doložíš pracovní listy z tréninku, zkontrolujeme aktivitu v podpůrné FB skupině, případně další podklady. Pak Ti bez řečí peníze vrátíme. Pokud ale nebudeš během roku dělat nic a na trénink se vykašleš, bohužel, v tomto případě nic nevracíme. Chceme, abys šel opravdu do akce a makal na sobě. Protože jedině tak to má smysl a jedině tak se dostaví výsledky!

Objednávku

vyplň zde

Zadej slevový kód KLID pro slevu 60%

bezpečná platba

Tvoje údaje jsou v bezpečí

Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české legislativy.

stripe logo

Bezpečná platba

Používáme světově uznávanou a spolehlivou platební bránu Stripe. Všechny platby máme
100% pod kontrolou.